Profil Trenerki - Sukces Kobiety Biznesu

Marta Orzeł

MARTA ORZEŁ

GALLUP CERTIFIED STRENGHTS COACH/ TRENERKA BIZNESU/ TRENERKA KADRY MENEDŻERSKIEJ

O sobie

Lubię powiedzenie „mniej gadania, więcej działania”, dlatego stawiam na praktykę: testuj, próbuj, sprawdź, jak działa. Ważne jest dla mnie nie tylko to, co dzieje się na sali szkoleniowej, ale także to co przed i po szkoleniu. Dlatego projektuję całe procesy uczenia i wdrażania umiejętności i wiedzy.

Wybieram tylko takie metody, które przynoszą realny efekt i które realizują cele warsztatu.

Dzięki swoim talentom: Indywidualizacja i Komunikacja potrafię wykorzystać osiemnastoletnią wiedzę i doświadczenie z branży szkoleniowej i dopasować najlepsze możliwe rozwiązania w danej sytuacji. 

Doświadczenie zawodowe

szkolenia dla kobiet

Eksperci na najwyższym poziomie.

Szkolenia i warsztaty dla kobiet projektu Sukces Kobiety Biznesu prowadzą tylko uznane Trenerki i  doświadczeni Trenerzy. Nasi Eksperci to Certyfikowani Specjaliści, Diagnostycy narzędzi badawczych, Coachowie i Konsultanci, którzy łączą wiedzę, narzędzia i inspirację w każdym procesie rozwojowym.

Zostań częścią społeczności ambitnych kobiet. Powierz swój rozwój zawodowy i osobisty w ręce najlepszych Ekspertek i Ekspertów w Polsce.

Kwalifikacje

zaufanie

Zaufanie

wspolpraca

Współpraca

motywacja

Rozwój i motywacja

sukces

Sukces

Metody pracy

Moje specjalizacje

Wybrani Klienci

PSG, KUKE, Santander, PZU, BRE, JMD, Vimana, Yves Rocher, BP, JMD, Skanska, Nest Bank, PKO BP, JMD, Urząd Gminy Jabłonna, Nordclouad, Bre Bank, Eiffage, ABB, Frito Lay, AXA, Targi Kielce, Getin Noble Bank, Superpharm, JTI, Cersanit, Merc, Ericsson, JMD, Sun Microsystems, IP Kwidzyn, Olympus, Sandoz, TUW, Samsung, SOMFY, Biogened, Peak Packaging Poland Sp. z o.o, FLYR POLAND, Western Union International Bank, Vestas Poland, SOPEM sp. z o.o., Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o., CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o., ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY, Groupauto Polska Sp. z o.o, Orsted, Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie, CEZ Chorzów S.A., Groupauto CEE Sp. z o.o., Smyk, VIA Projekt, HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. & Sp.K., Carry Pet Food Sp. z o.o., SODEXO BENEFITS AND REWARDS SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Katarzyna Nowicka Lease me, General Logistics Systems Poland Sp. z o.o., Vestas Service Delivery Center , z.p.u.h. KETIW s.c., ETMUS Sp. z o.o., PSI Polska Sp. z o.o., IKEA Retail Sp. z o.o., CANUM AMICUS Monika Majewska, 180HEARTBEATS + JUNG V MATT, CCPorter, Crido Doradztwo A. Puncewicz, Canum Amicus, NEVEON Poland Sp. z o.o, Warszawskie Centrum Integracji, Silverback Sp. z o.o.

Poznaj Innych Specjalistów

Merytoryczne doradztwo i diagnoza szkoleniowa. 

 Najwyższa jakość usług na każdym etapie realizacji.

Indywidualne podejście i dopasowanie do potrzeb. 

Współpraca oparta o zaufanie i opiekę poszkoleniową. 

Dokładne zrozumienie potrzeb i oczekiwań.

Interesuje Cię nasza oferta szkoleniowa?

Skontaktuj się z nami!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

biuro@humanskills.pl

Potrzeby naszych Klientek są dla nas najważniejsze.

Na pytania odpowiemy mailowo lub telefonicznie w godzinach od 08:30 do 16:30 w dni robocze.

Projekty rozwojowe i szkoleniowe realizujemy w naszych salach szkoleniowych w centrum Warszawy lub na życzenie Klienta na terenie całego kraju.