W naszej ofercie znajdziesz zamknięte i otwarte szkolenia biznesowe zaprojektowane z myślą o wzmacnianiu zawodowego potencjału kobiet. Oferujemy także Coaching dla Kobiet z certyfikowanymi Coachami oraz bogaty i różnorodny wybór narzędzi psychometrycznych do identyfikacji stylów działania, myślenia i talentów indywidualnych oraz z zespołach. 

Dzień Kobiet to tylko jedna z nielicznych  okazji do celebracji, ale także doskonały moment, aby zainspirować, wzmacniać i docenić kobiety w Twojej organizacji. Zapraszamy Was do świętowania razem z nami. Skorzystaj z naszej wieloletniej ekspertyzy firmy szkoleniowej Human Skills oraz projektu rozwojowego Sukces Kobiety Biznesu.

Program, formę oraz specyfikę Dnia Kobiet w pracy dopasujemy do Waszych potrzeb i zainteresowań. Proponujemy warsztaty dla kobiet w Twojej firmie lub wybranej lokalizacji, inspirujące przemówienia tematyczne (power speech) lub poznanie doświadczonych liderek biznesu oraz ich sposobów na pokonywanie wyzwań, budowanie swojej ścieżki kariery i inspirowania innych.

Innym, doskonałym pomysłem będą narzędzia diagnostyczne budujące świadomość własnej wyjątkowości, talentów oraz potencjału. Proponujemy Dzień Kobiet z Talentami Gallupa lub Kolorami Osobowości Extended DISC.

Odkryjecie swoje mocne strony, wzmocnicie umiejętności komunikacyjne oraz asertywną postawę. Nauczycie się skutecznego współpracowania w dynamicznym środowisku biznesowym.

Proponowane przez nas warsztaty, spotkania i przemowy z okazji Dnia Kobiet mogą być całodniowe lub przeplatać inne formy wyjątkowego spędzania czasu w gronie kobiet z Twojej organizacji.
To doskonała okazja, aby budować relacje, wymieniać się doświadczeniami oraz wspierać w dalszym rozwoju zawodowym.

0
Kobiet w Projekcie!

Zaufały nam setki kobiet oraz liczne firmy i organizacje, które potwierdzają jakość naszych usług! Otwieramy się na nowe wyzwania, wzbogacamy naszą ofertę, by podarować Wam to, na co zasługujecie- jakość i kompetencje na miarę wyzwań dzisiejszego świata. 

Sprawdź tutaj liczne referencje oraz rekomendacje pozostawione przez Klientów naszej firmy szkoleniowej Human Skills. 

Zaufaj naszej wiedzy, kompetencjom i kobiecej intiucji!

Merytoryczne doradztwo i diagnoza szkoleniowa. 

 Najwyższa jakość usług na każdym etapie realizacji.

Indywidualne podejście i dopasowanie do potrzeb. 

Współpraca oparta o zaufanie i opiekę poszkoleniową. 

Dokładne zrozumienie potrzeb i oczekiwań.

Skontaktuj się z nami!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

biuro@humanskills.pl

Potrzeby naszych Klientek są dla nas najważniejsze.

Na pytania odpowiemy mailowo lub telefonicznie w godzinach od 08:30 do 16:30 w dni robocze.

Projekty rozwojowe i szkoleniowe realizujemy w naszych salach szkoleniowych w centrum Warszawy lub na życzenie Klienta na terenie całego kraju.