nasze Referencje

"Szkolenie zostało przeprowadzone terminowo, zgodnie z ustaleniami i naszymi oczekiwaniami. Pani Małgorzata Karczewska i Karolina Korkuć przeprowadziły szkolenie wykazując się szeroką wiedzą i doświadczeniem zawodowym, wprowadzając jednocześnie wympatycznyc klimat wśród uczestniczek, pozwalający na ich swobodny, czynny udział w tym szkoleniu. To zaskakujące, że prezentowane informacje i ciekawostki z zakresu stylizacji i kreowania wizerunku, o których przecież czytamy, rozmawiamy i śledzimy przez całe nasze życie, spowodowały jeszcze tak duże zainteresowanie wśród uczestniczek szkolenia. "

Piotr Narloch, Przewodniczący
Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani poziomem przygotowania i przeprowadzenia wspomnianych warsztatów. Program został opracowany zgodnie z naszymi potrzebami i oczekiwaniami z ogromną starannością oraz dbałością o szczegóły. Indywidualne podejście do każdego uczestnika, stworzenie miłej atmosfery i rzetelne potraktowanie zagadnień zasługują na pełne uznanie.

Agnieszka Bujko, Dyrektor Dep. Wsparcia Sprzedaży, Rekrutacji i Szkoleń
Open Finance SA

"Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani poziomem i sposobem przeprowadzenia szkolenia. W trakcie szkolenia uczestniczki zdobyły wiedzę z zakresu budowania pewności siebie, skutecznej komunikacji, motywacji oraz asertywności w relacjach. Szkolenie zostało wysoko ocenione przez uczestniczki zarówno pod kątem marytorycznym jak i sposobu prowadzenia szkolenia. "

Malwina Faliszewska, Specjalista ds. Szkoleń
EDF Polska S. A.

"Dzięki postawie i wiedzy trenera warsztaty te pozwoliły uczestnikom wzmocnić swój potencjał zawodowy a tym samym zwiększyć szansę na sukces w bieznesie. Doświadczenie i zaangażowanie, które towarzyszyły Iwonie Firmanty w prowadzeniu zajęć pozwoliły jej zbudować inspirującą atmosferę rozwoju i nauki dla uczestniczących kobiet. Bardzo doceniami profesjonalizm i umijętności trenerskie Iwony Firmanty oraz rekomendujemy współpracę z nią wszystkim osobom i instytucjom, dla których ważna jest współpraca oparta na kompetencjach i relacjach. Dziękujemy za dobrą współpracę!"

Patrycja Załug, Założycielka i trenerka Instytutu Przemiany, Małgorzata Sawicka, Menadżer Akademii Kobiet Sukcesu
Insytut Przemiany

"Podziękowania dla Pani Iwony Firmanty za pomoc przy organizacji konferencji edukacyjnej dla kobiet „CUD – Ciało, Umysł, Dusza Kobiety”, realizowanej w ramach Szkoły Liderek. Bardzo dziękujemy za wspaniały warsztat „Sensualna Kobieta Biznesu – spójny wizerunek pewnej siebie kobiety”. Jesteśmy przekonane, że przekazana w nim wiedza i inspiracja stanowić będą dla wielu kobiet wsparcie w budowaniu profesjonalnego wizerunku, pełnego kobiecego uroku."

Agnieszka Mędrzycka, Anita Krzyżanowska, Małgorzata Woźniak, Elżbieta Dąbrowska, Anna Trafisz
Szkoła Liderek

"Firma British American Tabacco Polska S.A. chciałaby poinformować o owocnej współpracy z firma Human Skills podczas realizacji szkoleń w ramach Women’s Network w ramach projektu Sukces Kobiety Biznesu. Polecamy Human Skills wraz z projektem Sukces Kobiety Biznesu jako profesjonalnego partnera w zakresie projektów rozwojowych."

Justyna Dobko
British American Tobacco Polska S.A.

"Współpracę z firmą Human Skills oceniamy jako: efektywną, profesjonalną i merytoryczną. Pani Iwona Firmanty została oceniona przez Uczestników jako bardzo merytoryczna i doświadczona trenerka. Na szczególną uwagę zasługuje przygotowanie, styl prezentacji, otwartość oraz reagowanie na potrzeby osób uczestniczących w wydarzeniach. Polecamy organizacje szkoleń z firmą Human Skills w ramach projektu Sukces Kobiety Biznesu."

Magdalena Lewczuk, Dyrektor Biura Rozwoju i Szkoleń
Bank Gospodarstwa Krajowego

"Sposób prowadzenia szkoleń, przekazywania wiedzy oraz kontakt z uczestnikami cechował pełen profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny. Wysoko oceniamy również organizację szkoleń oraz sposoby ich realizacji, zgodne z przesłaną wcześniej ofertą. Współpraca z Human Skills znacznie wzmocniła nasze Panie. Zauważyłyśmy ich większą wiarę w swoje możliwości, opanowanie i większą chęć działania, co było naszym głównym zamiarem. Z duża przyjemnością wybrałyśmy Human Skills do współpracy na kolejny rok."

Dorota Duk, Asystentka Dyrektora Zarządzającego; Elżbieta Myśliwiec-Prochownik, Dyrektor HR
Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z.o.o.

Sprawdź także referencje B2B  przyznane naszej firmie szkoleniowej Human Skills. (link)

Skontaktuj się z nami!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

biuro@humanskills.pl

(22) 22 42 196

Potrzeby naszych Klientek są dla nas najważniejsze.

Na pytania odpowiemy mailowo lub telefonicznie w godzinach od 08:30 do 16:30 w dni robocze.

Projekty rozwojowe i szkoleniowe realizujemy w naszych salach szkoleniowych w centrum Warszawy lub na życzenie Klienta na terenie całego kraju.