KOBIETA W BIZNESIE

szkolenia on-line / webinaria

Projekt Sukces Kobiety Biznesu został kilknaście lat temu zainicjowany przez firmę szkoleniową Human Skills w wyniku doświadczeń zawodowych  jej założycielki Iwony  Firmanty.

Zapisz się na szkolenie otwarte w formie on-line!

Pewna siebie i asertywna w życiu zawodowym

Zarejestruj się na wizerunkowe szkolenie otwarte „Pewna siebie i asertywna w życiu zawodowym" w wyjątkowej edycji pod opieką firmy szkoleniowo- doradczej Human Skills. Otrzymaj dawkę niezbędnej wiedzy dla każdej kobiety która chce zadbać o swoje potrzeby. Szkolenie prowadzi Iwona Firmanty, założycielka projektu Sukces Kobiety Biznesu oraz firmy szkoleniowej Human Skills, organizatora szkolenia. Sprawdź program i skorzystaj z kilkunastoletniego doświadczenia Iwony jak o przedsiębiorczyni, szefowej, psycholożki, socjolożki, coacha, rekruterki, asesorki, trenerki, certyfikowanej konsultant wielu narzędzi diagnostycznych.

Chcesz zwiększyć satysfakcję z efektów swoich działań? Poznaj ofertę coachingu i mentoringu przygotowaną dla kobiet w biznesie!

Skontaktuj się z nami!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

biuro@humanskills.pl

(22) 22 42 196

Potrzeby naszych Klientek są dla nas najważniejsze.

Na pytania odpowiemy mailowo lub telefonicznie w godzinach od 08:30 do 16:30 w dni robocze.

Projekty rozwojowe i szkoleniowe realizujemy w naszych salach szkoleniowych w centrum Warszawy lub na życzenie Klienta na terenie całego kraju.