power_speech_dla_kobiet

Power Speech

Poznaj POWER SPEECH dla kobiet.

POWER SPEECH, który mamy przyjemność proponować, to profesjonalny i jednocześnie błyskotliwy performance motywacyjny osobiście przygotowany przez nasze Ekspertki dla Twoich pracowników lub zaproszonych klientów.

POWER SPEECH w projekcie Sukces Kobiety Biznesu to wyjątkowe, ekscytujące i pouczające doświadczenie, którym możesz od teraz podzielić się z innymi ambitnymi, przedsiębiorczymi i nastawionymi na sukces kobietami.

POWER SPEECH to niepowtarzalne autorskie wystąpienie publiczne według dopasowanego do sytuacji i potrzeb scenariusza. To mowa pełna wigoru, motywacyjna i pomysłowa przemowa inspiracyjna, którą możesz udoskonalić każdy event, który organizujesz.

POWER SPEECH zespołu Trenerek Sukces Kobiety Biznesu to angażujące i porywające przemówienie, wypełnione pasją, optymizmem, solidną dawką wiedzy i odrobiną dobrego humoru.

POWER SPEECH z niespotykaną dawką motywacji, pozytywnych wibracji i sprawdzonych rad. Wystąpienia publiczne to jeden z naszych atutów – zgromadzone Uczestniczki zawsze żywo reagują na słowa, które do nich kierujemy, a z naszego spotkania wynoszą mnóstwo energii, wiary i inspiracji.
Nasze mowy motywacyjne to najlepsza forma uatrakcyjnienia spotkań dowolnego rodzaju. Możesz urozmaicić i wzbogacić naszą oracją spotkania firmowe, konferencje, szkolenia, sympozja, gale, uroczystości i wszelkie inne zgromadzenia publiczne. Przygotowane przez zespół Sukcesu Kobiety Biznesu scenariusze inspiracyjne doskonale wpiszą się ponadto w program różnorodnych spotkań w kobiecym gronie, którym patronuje idea promowania siły i sprawczości naszej płci.

power_speech_Iwona_Firmanty

Iwona Firmanty, CEO projektu Sukces Kobiety Biznesu, Power Speech. 

Czym zaskakuje POWER SPEECH Sukcesu Kobiety Biznesu?

MERYTORYKA

Organizowane przez Ciebie wydarzenie wzbogacimy nie tylko jako doświadczeni mówcy motywacyjni, ale przede wszystkim jako kobiety sukcesu, biznesmenki, uznane trenerki biznesu, ekspertki HR z psychologicznym i socjologicznym wykształceniem. Niezależnie od tematu przemówienia przygotowana dla Ciebie mowa motywacyjna trafi w punkt i przygotuje Uczestniczki spotkania do podjęcia wyzwań, jakie stawia przed nami skomplikowana teraźniejszość i nieprzewidywalna przyszłość.

PROFESJONALIZM

Oferujemy najwyższej klasy POWER SPEECH – nasze przemowy motywacyjne zostaną pod każdym względem spersonalizowane. Jej scenariusz ułożymy na podstawie fachowej diagnozy potrzeb zgromadzonej publiczności oraz z uwzględnieniem celów, którym ma się przysłużyć dana prelekcja motywacyjna. Wybrany ekspert pojawi się u Ciebie jako popisowo przygotowany do swoich zadań mówca inspiracyjny i mentor o olbrzymiej wiedzy i pokaźnym bagażu doświadczeń życiowych, managerskich i trenerskich.

ENERGIA

Otrzymasz od nas POWER SPEECH, przy którym nikt nie poczuje się znużony lub zawiedziony. Żaden mówca motywacyjny nie potrafi tak skutecznie rozpalać wyobraźni i pobudzać, jak zespół projektu Sukces Kobiety Biznesu. Możesz mieć pewność, że zamówiona u mnie mowa motywacyjna trafi nie tylko do uszu, ale przede wszystkim dotrze do serc i umysłów słuchaczy i słuchaczek, by poderwać ich do pełnego wiary i zapału skutecznego działania.

POWIEW ŚWIEŻOŚCI

Ofiarowujemy Ci unikat – twórczy, pełen inwencji i nietuzinkowych pomysłów POWER SPEECH, który oszałamia, fascynuje i frapuje. Przygotowany specjalnie na Twoje zamówienie POWER SPEECH to nie kolejny szablonowy i nudnawy wykład „urozmaicony” kilkoma osłuchanymi dowcipami, anegdotkami i dykteryjkami. Dostaniesz od nas jedyny w swoim rodzaju nowatorski produkt skrojony na miarę potrzeb ambitnej, prężnej i zorientowanej na przyszłość kobiecej organizacji.

MOBILIZACJA

Skuteczny POWER SPEECH to nie tylko energetyzująca i inspirująca przemowa, która ma obudzić u słuchaczy chęć do działania, podejmowania wysiłku i pokonywania przeszkód. Wartościowy POWER SPEECH to mowa motywująca, podbudowująca i mobilizująca, która oswaja z nieznanym i pomaga przełamać lęki związane z tym, co nowe, obce i nieodkryte. Gwarantuję, że dostaniesz od nas POWER SPEECH, który dodaje wiary, budzi talenty, umacnia i buduje pewność siebie.

Poznajmy się.

Zapewne mnie już nieco znasz, ale… Nazywam się Iwona Firmanty. Jestem właścicielką, managerką i trenerką nowoczesnej i wyróżnianej wielokrotnie firmy szkoleniowej Human Skills, która zajmuje pozycję lidera w swojej branży. Wiedzę o ludziach i tajnikach biznesu zdobyłam w czasie wieloletniej pracy korporacyjnej w działach Human Resources, obsługi klienta i sprzedaży, a następnie pogłębiłam doświadczeniem jako szefowa własnej firmy. Mam też za sobą wiele lat edukacji w dziedzinie socjologii i psychologii. Jestem jedną z najbardziej cenionych specjalistek w obszarze typów osobowości zgodnie z metodologią DISC/kolory osobowości.

Wysoko cenię profesjonalizm oraz innowacyjność. Spoglądam z wiarą i optymizmem w przyszłość, a niespożyte pokłady energii czerpię z bogatej w doświadczenie sukcesu przeszłości. Jako zaprawiony w bojach trener biznesu i uznany mentor stosuję podejście holistyczne, stawiam na merytorykę, nowoczesne narzędzia i wiedzę praktyczną.

Jestem pomysłodawczynią i założycielką pionierskiego projektu dla kobiet – Sukces Kobiety Biznesu. Mocno wspieram i aktywizuję środowiska kobiece. Zwalczam stereotypy, szablonowe myślenie i apatię. W czasie wolnym poświęcam się twórczości i swoim pasjom, piszę książki, poznaję ludzi i świat. Nigdy nie zapominam o uśmiechu, życzliwości i pozytywnym nastawieniu.

Teraz kolej na Ciebie. Skontaktuj się z nami i koniecznie opowiedz mi o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Razem ustalimy, jak powinna zabrzmieć mowa motywacyjna, którą przygotuję specjalnie dla Ciebie, Twoich pracowników lub gości.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz zespół?

Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł

Robert Kiyosaki

Odpowiedź jest wyjątkowo prosta – jesteśmy profesjonalistkami, które wiedzą, jak odnosić sukcesy. Potrafimy skutecznie przekazywać wiedzę, inspirować i mobilizować. Jesteśmy doświadczeni – mowy motywacyjne wygłaszaliśmy wielokrotnie i dobrze wiemy, jak porwać publikę, wywołać jej entuzjazm i pobudzić ludzi do działania.

Bardzo bliska jest nam mądrość, którą w słowa doskonale ubrał wielki dramaturg i noblista George Bernard Shaw:

„Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz, ale wiedz zawsze, co mówisz”

Sprawdź, jak to świetnie działa POWER SPEECH Sukcesu Kobiety Biznesu!
Zapraszam serdecznie,
Iwona Firmanty

Wybrane opinie Uczestniczek naszych wydarzeń:

Pozytywna energia Pani Iwony, wrażenie jakie wywarła na mnie jako odbiorcy - niezmiennie zachęcają do dalszej, bardziej świadomej pracy nad sobą. Przyjemność, solidna porcja wiedzy i pozytywnej mobilizacji do działania.

Katarzyna Pabis

Energia prowadzącej podczas szkolenia udzielała się uczestnikom. Rewelacja. Mnóstwo przykładów. Odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania na czacie. Z chęcią wezmę udział w szkoleniu prowadzonym przez Iwonę Firmanty.

Justyna Górmińska

Spotkanie bardzo motywujące, pobudzające, żeby wziąć zmianą w swoje ręce, dostarczające konkretnych informacji jak postępować. Prowadzone było przez Właścicielkę - Panią Iwonę Firmanty - bardzo energetycznie. Na bieżąco udzielane były odp. na zadane na forum pytanie. Olbrzymie podziękowania i do zobaczenia kolejnym razem -na pewno będę.

Katarzyna Komorowska

Sprawdź naszą kobiecą energię w praktyce! Zobacz nagranie z webinarium!

Pozostałe usługi: narzędzia diagnostycznie, usługi HR.

1579213274_extended-disc-human-skills

EXTENDED
DISC

ANALIZA BEHAWIORALNA

1582117507_facet-5-szkolenie-osobowosc-1024x1024

FACET 5

SYSTEM BADANIA OSOBOWOŚCI ZAWODOWEJ

1582113791_insight-dicovery-szkolenie-1024x1024

BADANIE INSIGHTS DISCOVERY™

MODEL OPISUJĄCY INDYWIDUALNY STYL FUNKCJONOWANIA

1579213042_fris-human-skills

FRIS

STYLE MYŚLENIA ORAZ DZIAŁANIA

Skontaktuj się z nami!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

biuro@humanskills.pl

(22) 22 42 196

Potrzeby naszych Klientek są dla nas najważniejsze.

Na pytania odpowiemy mailowo lub telefonicznie w godzinach od 08:30 do 16:30 w dni robocze.

Projekty rozwojowe i szkoleniowe realizujemy w naszych salach szkoleniowych w centrum Warszawy lub na życzenie Klienta na terenie całego kraju.