Profil Trenerki - Sukces Kobiety Biznesu

Anna Stec

ANNA STEC

TRENER / COACH / PSYCHOLOG / HR-OWIEC

O sobie

Na sali szkoleniowej spędziłam ponad 12 000 godzin z ludźmi w różnych krajach, kulturach i językach. Dzięki swojej otwartości, dynamice działania, zaangażowaniu prowadzę zajęcia, które uczą, rozwijają, pokazują nowe możliwości. I najważniejsze, są ciekawym i zapamiętanym doświadczeniem życiowym.

Doświadczenie zawodowe

szkolenia dla kobiet

Eksperci na najwyższym poziomie.

Szkolenia i warsztaty dla kobiet projektu Sukces Kobiety Biznesu prowadzą tylko uznane Trenerki i  doświadczeni Trenerzy. Nasi Eksperci to Certyfikowani Specjaliści, Diagnostycy narzędzi badawczych, Coachowie i Konsultanci, którzy łączą wiedzę, narzędzia i inspirację w każdym procesie rozwojowym.

Zostań częścią społeczności ambitnych kobiet. Powierz swój rozwój zawodowy i osobisty w ręce najlepszych Ekspertek i Ekspertów w Polsce.

Kwalifikacje

zaufanie

Zaufanie

wspolpraca

Współpraca

motywacja

Rozwój i motywacja

sukces

Sukces

Metody pracy

Moje specjalizacje

Wybrani Klienci

Grupa Lotos, T-Mobile, Siemens, Robert Bosch Sp. z o.o., Ruuki Sp. z o.o.,Aviva Sp. z o.o.,Ikea, Lantmannen Unibake Poland, Urząd Gminy Ochota, Urząd Gminy Włochy,  Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko Pomorskiego, Kancelaria Rady Ministrów, Ambasada Finlandii, British-American Tobacco Polska  S.A.  Diebold Nixdorf BPO Sp. Z o.o., iSpot, PGNiG S.A., Black & Decker Ltd, Asseco Poland S.A., Volvo Bank, BGŻ,  BNP Paribas S.A., Gedeon Richter, Sodexo, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Recman sp. z o.o., Markant Polska sp. z o.o., Polkomtel, Cyfrowy Polsat, T-Mobile, Louvre Hotels, 7N, H&M,  Soudal Sp. z o.o, LOTTE Wedel Sp. z o.o i inne), British Tobbaco Poland, CBRE Business Services Organisation Sp. z o.o., Jabil Poland Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.

Poznaj Innych Specjalistów

Merytoryczne doradztwo i diagnoza szkoleniowa. 

 Najwyższa jakość usług na każdym etapie realizacji.

Indywidualne podejście i dopasowanie do potrzeb. 

Współpraca oparta o zaufanie i opiekę poszkoleniową. 

Dokładne zrozumienie potrzeb i oczekiwań.

Interesuje Cię nasza oferta szkoleniowa?

Skontaktuj się z nami!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

biuro@humanskills.pl

Potrzeby naszych Klientek są dla nas najważniejsze.

Na pytania odpowiemy mailowo lub telefonicznie w godzinach od 08:30 do 16:30 w dni robocze.

Projekty rozwojowe i szkoleniowe realizujemy w naszych salach szkoleniowych w centrum Warszawy lub na życzenie Klienta na terenie całego kraju.