Od 2010r. wzmacniamy potencjał kobiet w biznesie. Z pełnym oddaniem i pasją pomagamy naszym Klientkom być bardziej szczęśliwymi i spełnionymi zawodowo. Pomagamy odkrywać zawodowy potencjał, umacniamy przekonanie, że kobiecość jest atutem, natomiast rozwój osobisty jest niezbędnym elementem w budowaniu kariery oraz satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym.

Od kobiety dla kobiet– projekt założony przez Iwonę Firmanty: Psycholożkę, Socjolożkę, Coacha oraz Trenerkę Biznesu z przyświecającym jej celem- stworzenia pełnej inspiracji i merytorycznej wiedzy przestrzeni dla społeczności kobiet w biznesie.

Projekty rozwojowe i szkolenia dla kobiet mieliśmy przyjemność realizować dla takich firm i instytucji, jak m.in.:
British American Tobacco Polska Sp. z o.o.; BNP Paribas Bank Polska S.A.; Nest Bank S.A.; BorgWarner Poland Sp. z o.o.; Otis Sp. z o.o.; UTC Manufacturing Polska Sp. z o.o.; Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o.; Carierr Polska Sp. z o.o.; EDF Polska S.A.; Open Finance S.A; Procter&Gamble; JTI Poland Sp. z o.o.; Atem Polska Sp. z o.o.; Euler Hermes S.A.; Warmińsko-Mazurska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa; Ministerstwo Spraw Zagranicznych; Volkswagen Poznań; i innych.

Cele projektu Sukces Kobiety Biznesu:

wiedza_dla_kobiet_biznesu
inspiracja_dla_kobiet_biznesu


Sukces

Wspieramy w działaniach, które prowadzą do osiągnięcia subiektywnego sukcesu (prywatnego i zawodowego)

Współpraca

Realizujemy szczegółowe badania potrzeb szkoleniowych aby poznać i zrozumieć cele i oczekiwania naszych Klientów.

Zaufanie

Zależy nam na budowaniu wzajemnego zaufania. Dotrzymujemy słowa i dbamy o znalezienie najlepszych rozwiązań. Dbamy o standardy współpracy oraz zapewniamy feedback. Przestrzegamy etyki współpracy.

Rozwój i motywacja

Inspirujemy i motywujemy do rozwoju, podnoszenia własnej efektywności oraz dbania o rezultaty. Dążymy do tego, aby każde działania zakończone zostało wypracowaniem osobistego planu działania, który zostanie wdrożony w życie po szkoleniu.

Poznaj ofertę rozwojowo-doradczą projektu Sukces Kobiety Biznesu  skierowaną do kobiet w biznesie,  działów kobiet w firmach oraz administracji! Sprawdź, jak możemy Ci pomóc we wzmocnieniu Twojego potencjału!

Skontaktuj się z nami!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

biuro@humanskills.pl

(22) 22 42 196

Potrzeby naszych Klientek są dla nas najważniejsze.

Na pytania odpowiemy mailowo lub telefonicznie w godzinach od 08:30 do 16:30 w dni robocze.

Projekty rozwojowe i szkoleniowe realizujemy w naszych salach szkoleniowych w centrum Warszawy lub na życzenie Klienta na terenie całego kraju.