Profil Trenerki - Sukces Kobiety Biznesu

Joanna Frączek Broda

JOANNA FRĄCZEK- BRODA

TRENER, WYKŁADOWCA, KONSULTANTKA DO SPRAW MIĘDZYKULTUROWYCH

O sobie

Zaczynałam od pracy w Wojsku Polskim, gdzie szkoliłam osoby wyjeżdżające na misje zagraniczne. Dwanaście lat nauczania w Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych dało mi przestrzeń i komfort niedostępny zazwyczaj na komercyjnym rynku szkoleń – mogłam testować nowe, własne rozwiązania, popełniać błędy i uczyć się i wyciągać wnioski. 

Prywatnie jestem fanką podróży poza głównymi szlakami turystycznymi, z dreszczykiem ryzyka i poza strefą europejskiego komfortu. Dzięki podróżom bliskim i dalekim, realnym i wyobrażonym, chociażby w świecie literatury i filmu, doceniam każdą minutę swojego życia i każde ułatwienie, które oferuje współczesny świat. I to nastawienie przekazuję uczestnikom szkoleń na moich zajęciach.

Doświadczenie zawodowe

szkolenia dla kobiet

Eksperci na najwyższym poziomie.

Szkolenia i warsztaty dla kobiet projektu Sukces Kobiety Biznesu prowadzą tylko uznane Trenerki i  doświadczeni Trenerzy. Nasi Eksperci to Certyfikowani Specjaliści, Diagnostycy narzędzi badawczych, Coachowie i Konsultanci, którzy łączą wiedzę, narzędzia i inspirację w każdym procesie rozwojowym.

Zostań częścią społeczności ambitnych kobiet. Powierz swój rozwój zawodowy i osobisty w ręce najlepszych Ekspertek i Ekspertów w Polsce.

Kwalifikacje

zaufanie

Zaufanie

wspolpraca

Współpraca

motywacja

Rozwój i motywacja

sukces

Sukces

Metody pracy

Moje specjalizacje

Wybrani Klienci

Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Medyczny w Lublinie, PGNiGie, SoftServe, PSG, PGE, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, ARMiR, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, US, Bytmet, Fundacja Promocji Gmin Polskich, Urząd Zamówień Publicznych, Grupa Raben Polska, Naczelny Sąd Administracyjny, Krajowa Izba Skarbowa, Urząd Dozoru Technicznego, Orange, Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Wojsko Polskie, Theta, Fundacja dla Somalii, Fundacja Ukraina, Miejsce Aktywności Lokalnej Warszawa, Oddziały Prewencji Policji, Newsweek, Blue Brick Sp.z o.o., Prime Cargo Poland Sp. z o.o., PSA Finance Polska Sp. z o.o., Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie; Viva Packaging Poland Sp. z o.o., Bank Gospodarstwa Krajowego, Zdrojowa Hotels Central Pomerania Sp. z o.o., Clariant Services (Poland) Sp. z o.o., Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o., Workday Inc, Silverback Polska Sp. Z o.o., CBRE sp. z o.o., KOMENDA GŁÓWNA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY, Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie „Cardif Polska” Spółka Akcyjna, CBRE Business Services Organisation, Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy, ORSTED POLSKA SP. Z O.O, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o., Scanfil Poland Sp. z o.o.,Egnyte Poland sp. z o.o., CBRE Business Services Organisation Sp. z o.o., Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o.

Poznaj Innych Specjalistów

Merytoryczne doradztwo i diagnoza szkoleniowa. 

 Najwyższa jakość usług na każdym etapie realizacji.

Indywidualne podejście i dopasowanie do potrzeb. 

Współpraca oparta o zaufanie i opiekę poszkoleniową. 

Dokładne zrozumienie potrzeb i oczekiwań.

Interesuje Cię nasza oferta szkoleniowa?

Skontaktuj się z nami!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

biuro@humanskills.pl

Potrzeby naszych Klientek są dla nas najważniejsze.

Na pytania odpowiemy mailowo lub telefonicznie w godzinach od 08:30 do 16:30 w dni robocze.

Projekty rozwojowe i szkoleniowe realizujemy w naszych salach szkoleniowych w centrum Warszawy lub na życzenie Klienta na terenie całego kraju.