Szkolenie na zamówienie ‘’Jak mówić (o) sobie dobrze w biznesie?"

samowsparcie warsztaty dla kobiet

Szkolenie "Jak mówić (o) sobie dobrze w biznesie?'' dla kobiet w firmach i organizacjach.

„Zbyt wielu ludzi przecenia to, kim nie jest i nie docenia tego, kim jest.”, powiedział Malcolm S. Forbes.

Wszyscy mamy w sobie dwa „głosy” – ten surowy należący do „wewnętrznego krytyka” oraz ten troskliwy i wspierający należący do „wewnętrznego żywiciela”. Jak usłyszeć i zaufać głosowi tego drugiego i docenić siebie? Jak mówić (o) sobie dobrze w coraz bardziej konkurencyjnym świecie, który nagradza za bycie pierwszym_ą na mecie?

Czego dowiesz się na warsztacie ”Jak mówić (o) sobie dobrze w biznesie?”

Nasz warsztat na zamówienie “Jak mówić (o) sobie dobrze w biznesie?’’ skupia się na rozpoznaniu osobistych przeszkód, które utrudniają wyrażenie własnych osiągnięć zawodowych oraz zrozumienie, jak wpływają one na efektywność w pracy oraz praktyce samowspółczucia. 

W projekcie “Sukces Kobiety Biznesu’’ łączymy wieloletnie doświadczenie naszej firmy szkoleniowej Human Skills ze znajomością kobiecych potrzeb w biznesie i życiu prywatnym. Chcemy, aby kobiety w biznesie były przede wszystkim asertywne, sprawcze, spełnione oraz samodzielnie ustalały definicję swojego sukcesu.

Projekt powstał od kobiety dla kobiet– został założony przez Iwonę Firmanty: Psycholożkę, Socjolożkę, Coacha oraz Trenerkę Biznesu.

zaufanie

Zaufanie

wspolpraca

Współpraca

motywacja

Rozwój i motywacja

sukces

Sukces

Wybierz szkolenie opracowane z myślą o Twoich potrzebach!

Szkolenie zamknięte, czyli szkolenie na zamówienie o spersonalizowanym programie dopasowanym do potrzeb grupy jest najbardziej efektywną formą wsparcia rozwoju Pracowników. Na podstawie zrozumienia Twojej branży, celu wydarzenia oraz wyzwań czekających na Twój zespół, opracujemy program i metody szkoleniowe, które najpełniej uzupełnią wiedzę, umiejętności i postawy Pracowniczek oraz Pracowników. Działamy w zgodzie z Tobą, Twoim stylem i możliwościami. Razem osiągniemy sukces, którego definicji Ty sama jesteś Autorką! 

Opis szkolenia:

Podczas szkolenia warsztatowego „Jak mówić (o) sobie dobrze w biznesie?” poznasz najczęstsze bariery utrudniające mówienie dobrze o sobie samej – od uwarunkowań kulturowych i stereotypów w świecie biznesu, przez ewolucyjne nastawienie naszego mózgu, po własne niewspierające przekonania. Dowiesz się też, jak owe bariery wpływają na Twoją efektywność zawodową i osobistą.

Nauczysz się:  moc nawykowego krytykowania i oceniania, zamieniać w siłę doceniania. Odkryjesz, jak zamiast skupiać się na deficytach, rozwijać swój potencjał i w konsekwencji czerpać więcej satysfakcji z pracy zawodowej. Zyskasz większą odwagę, pewność siebie i lekkość w mówieniu o sobie i swoich mocnych stronach. Sprawdzisz też, jak zwiększona życzliwość dla samej siebie może stać się Twoim sprzymierzeńcem nie tylko w budowaniu własnej pozycji zawodowej, ale i długofalowej odporności psychicznej.

Szkolenie zamknięte, czyli szkolenie na zamówienie ‘’Jak mówić (o) sobie dobrze w biznesie?’’ skupia się przede wszystkim na pokazaniu uczestniczkom na pokazaniu praktyki samowsparcia oraz samodocenienia jako drogi do większej satysfakcji zawodowej oraz prywatnej. 

Program szkolenia stworzyła Ekspertka w tym temacie, Trenerka biznesu, Lingwistka, Mówczyni,  Trenerka kompetencji miękkich- Joanna Dolińska.  Prowadzi szkolenia w języku polskim oraz angielskim. Tworzy przestrzeń do uczenia się przez doświadczenie – działanie, wymianę doświadczeń i refleksję w oparciu o cykl Kolba. 

Cele szkolenia:

Cele szkolenia na zamówienie dopasowane są zawsze do indywidualnie spersonalizowanego programu szkoleniowego. Na podstawie programu tego szkolenia Uczestniczki mogą osiągnąć cele:

Korzyści z udziału w szkoleniu:

Podczas szkolenia nabędziesz wiedzę o:

  • barierach utrudniających samowsparcie- uwarunkowaniach kulturowych i stereotypach w świecie biznesu,
  • ewolucyjnym nastawieniu naszego mózgu,
  • założeniach neuronauki i pozytywnej neuroplastyczności mózgu,
  • mocy doceniania w drodze do rozwijania swoje potencjału, 
  • odwadze, pewności siebie i lekkości w mówieniu o sobie,
  • konstruowaniu feedbacku dla samej siebie, 
  • praktyce self-compassion,
  • praktyce walecznego samowspółczucia, fierce self-compassion,
  • definicji odwagi i wrażliwości według Brené Brown.

Program szkolenia:

MODUŁ I. Myśleć o sobie dobrze.

MODUŁ II. Mówić o sobie dobrze.

MODUŁ III. Życzyć sobie dobrze.

Zaufaj naszej wiedzy, kompetencjom i kobiecej intiucji!

Merytoryczne doradztwo i diagnoza szkoleniowa. 

 Najwyższa jakość usług na każdym etapie realizacji.

Indywidualne podejście i dopasowanie do potrzeb. 

Współpraca oparta o zaufanie i opiekę poszkoleniową. 

Dokładne zrozumienie potrzeb i oczekiwań.

Interesuje Cię oferta szkolenia na zamówienie "’Kobiecy Leadership- budowanie wzajemności w przywództwie’’?

Skontaktuj się z nami!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

biuro@humanskills.pl

Potrzeby naszych Klientek są dla nas najważniejsze.

Na pytania odpowiemy mailowo lub telefonicznie w godzinach od 08:30 do 16:30 w dni robocze.

Projekty rozwojowe i szkoleniowe realizujemy w naszych salach szkoleniowych w centrum Warszawy lub na życzenie Klienta na terenie całego kraju.