Szkolenie na zamówienie ‘’Zadbaj o swoje cztery wewnętrzne boginie".

szkolenie potrzeby i kobiecość

Warsztat "Zadbaj o swoje cztery wewnętrzne boginie" dla kobiet w organizacjach będzie idealnym wydarzeniem z okazji Dnia Kobiet w pracy i nie tylko!

W świecie biznesu mocno przesiąkniętym “męską energią” , czerpanie siły ze swojej kobiecości bywa dużym wyzwaniem. Inspiracją są te z nas, które nie tylko zdobywają szczyty kariery, ale także nieustannie pielęgnują swoją kobiecość. Wyjątkowy stan równowagi między profesjonalizmem a kobiecą mocą pozwala spełniać się zawodowo w poczuciu akceptacji siebie, świadomości własnej wartości i uznania dla swoich potrzeb. 

Kobiety spełniające się zawodowo po odkryciu, że nie muszą emanować jedynie   “męską energią” , pozwalają sobie na osiąganie wyznaczonych celów z niezwykłą gracją, empatią i zrozumieniem dla współpracowników. Przede wszystkim jednak- działają  w zgodzie z samą sobą i swoimi możliwościami. 

Z myślą o rozwijaniu potencjału kobiet , które chcą zadbać o najważniejszą osobę w swoim życiu – o siebie samą, wzmocnić odpowiedzialność za realizację swoich potrzeb,  budować udane relacje interpersonalne oraz  mieć więcej energii na realizację projektów zawodowych oraz osobistych powstał program szkolenia na zamówienie “Zadbaj o swoje cztery wewnętrzne boginie”. 

zaufanie

Zaufanie

wspolpraca

Współpraca

motywacja

Rozwój i motywacja

sukces

Sukces

Wybierz szkolenie opracowane z myślą o Twoich potrzebach!

Szkolenie zamknięte, czyli szkolenie na zamówienie o spersonalizowanym programie dopasowanym do potrzeb grupy jest najbardziej efektywną formą wsparcia rozwoju Pracowników. Na podstawie zrozumienia Twojej branży, celu wydarzenia oraz wyzwań czekających na Twój zespół, opracujemy program i metody szkoleniowe, które najpełniej uzupełnią wiedzę, umiejętności i postawy Pracowniczek oraz Pracowników. Działamy w zgodzie z Tobą, Twoim stylem i możliwościami. Razem osiągniemy sukces, którego definicji Ty sama jesteś Autorką! 

Opis szkolenia:

Szkolenie o warsztatowej formie  stworzone z myślą o kobietach, które pragną zadbać o najważniejszą osobę w swoim życiu – o siebie same. To warsztat, który otworzy przed Wami drzwi do nowych horyzontów, ukazując potencjał, który tkwi w Waszych wnętrzach. Będzie to idealny program do celebrowania Dnia Kobiet w organizacji z przewagą Specjalistek i Menedżerek. 

Szkolenie zamknięte dla kobiet proponujemy w formie warsztatu, aby Uczestniczki miały okazję zintegrować się podczas szkolenia (praca wspólna, w podgrupach i w parach). Program oraz metody pracy dopasowane zostaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Dedykowane specjalnie dla kobiet, które pragną wzmocnić odpowiedzialność za realizację swoich potrzeb, zbudować udane relacje interpersonalne, oraz mieć więcej energii na spełnianie zarówno projektów zawodowych, jak i osobistych marzeń.

W trakcie naszego programu odkryjecie swoje cztery wewnętrzne boginie, budząc w sobie siłę kobiecości. Zwiększycie świadomość swoich potrzeb, poznacie zasady dbania o równowagę w życiu zawodowym i osobistym, wzmocnicie poczucie własnej wartości. To nie tylko szkolenie – to podróż do odkrywania pełni życia, do zrozumienia, jak ważne jest dbanie o każdy aspekt swojej istoty.

Szkolenie zamknięte, czyli szkolenie na zamówienie ‘’Zadbaj o swoje cztery wewnętrzne boginie’’ skupia się przede wszystkim na pokazaniu uczestniczkom holistycznego podejścia do życia oraz zbudowaniu asertywnej i pewnej siebie postawy. 

Program szkolenia stworzyła Ekspertka w tym temacie, Trenerka rozwoju osobistego, Coach, Certyfikowana konsultantka Extended DISC Renata Wrona. Managerka z ponad 20 letnim doświadczeniem. Posiada wieloletnie korporacyjne doświadczenie w Public Relations i Marketingu, w budowania wizerunku firmy i marki osobistej. Autorka książek z zakresu sukcesu, rozwoju i relacji w życiu kobiety: „Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość” oraz „Marka kobiety w biznesie. Etykieta i wizerunek” oraz wielu artykułów z zakresu budowania marki, komunikacji interpersonalnej oraz Public Relations.

Uczestniczki warsztatu dowiedzą się, jakie są fundamenty budowania osobistego szczęścia i zawodowego spełnienia, oraz jak zarządzać boginiami (wewnętrznymi zasobami) podczas realizacji celów i wyzwań w życiu prywatnym i zawodowym.

Cele szkolenia:

Cele szkolenia na zamówienie dopasowane są zawsze do indywidualnie spersonalizowanego programu szkoleniowego. Na podstawie programu tego szkolenia Uczestniczki mogą osiągnąć cele:

Korzyści z udziału w szkoleniu:

Podczas szkolenia nabędziesz wiedzę o:

  • Sile kobiecości.
  • Poznasz różnice między boginiami (wewnętrznymi zasobami).
  • Poznasz skutki zaniedbania lub przekarmienia jednej z bogiń.
  • Zrozumiesz rolę fundamentów w budowaniu osobistego szczęścia i zawodowego spełnienia.
  • Zrozumiesz zasady zarządzania boginiami podczas realizacji celów i zadań w życiu osobistym
    oraz zawodowym.
  • Uświadomisz sobie powody frustracji i wypalenia.

Program szkolenia:

MODUŁ I. Poczuj wiosnę – Twoje cztery boginie.

MODUŁ II. Siła bogini wojowniczki i bogini mądrości. 

MODUŁ III. Siła bogini zmysłowości i bogini radości.

MODUŁ IV. Poczuj wiosnę i zadbaj o swoje wewnętrzne boginie. 

Zaufaj naszej wiedzy, kompetencjom i kobiecej intiucji!

Merytoryczne doradztwo i diagnoza szkoleniowa. 

 Najwyższa jakość usług na każdym etapie realizacji.

Indywidualne podejście i dopasowanie do potrzeb. 

Współpraca oparta o zaufanie i opiekę poszkoleniową. 

Dokładne zrozumienie potrzeb i oczekiwań.

Interesuje Cię oferta szkolenia na zamówienie "’Kobiecy Leadership- budowanie wzajemności w przywództwie’’?

Skontaktuj się z nami!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

biuro@humanskills.pl

Potrzeby naszych Klientek są dla nas najważniejsze.

Na pytania odpowiemy mailowo lub telefonicznie w godzinach od 08:30 do 16:30 w dni robocze.

Projekty rozwojowe i szkoleniowe realizujemy w naszych salach szkoleniowych w centrum Warszawy lub na życzenie Klienta na terenie całego kraju.