Profil Trenerki - Sukces Kobiety Biznesu

Emilia Sałacka-Mańka

EMILIA SAŁACKA-MAŃKA

TRENERKA KOMPETENCJI MIĘKKICH Z PRAKTYKĄ W BIZNESIE I ADMINISTRACJI / PSYCHOLOŻKA / CERTYFIKOWANA TRENERKA BIZNESU / PASJONATKA PSYCHOEDUKACJI

O sobie

Doświadczenia zawodowe pozwalają mi doskonale rozumieć zarówno potrzeby klientów biznesowych, jak i wywodzących się z administracji publicznej. Od lat wspieram jednych i drugich w podnoszeniu na wyższy poziom kompetencji uczestników szkoleń. Motywuję i inspiruję ich do wprowadzania zmian.

Doświadczenie zawodowe

szkolenia dla kobiet

Eksperci na najwyższym poziomie.

Szkolenia i warsztaty dla kobiet projektu Sukces Kobiety Biznesu prowadzą tylko uznane Trenerki i  doświadczeni Trenerzy. Nasi Eksperci to Certyfikowani Specjaliści, Diagnostycy narzędzi badawczych, Coachowie i Konsultanci, którzy łączą wiedzę, narzędzia i inspirację w każdym procesie rozwojowym.

Zostań częścią społeczności ambitnych kobiet. Powierz swój rozwój zawodowy i osobisty w ręce najlepszych Ekspertek i Ekspertów w Polsce.

Kwalifikacje

zaufanie

Zaufanie

wspolpraca

Współpraca

motywacja

Rozwój i motywacja

sukces

Sukces

Metody pracy

Moje specjalizacje

Wybrani Klienci

Firma z branży lotniczej, producent przetworów rybnych i owoców morza, uczelnia wyższa w Poznaniu, Urząd Marszałkowski jednego z województw, Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, spółki z branży gazownictwa, firmy rekrutacyjne, Lisner Service sp. z o.o. Spółka Komandytowa, Cellnex Poland Sp. z o.o., Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o., Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu.

Poznaj Innych Specjalistów

Merytoryczne doradztwo i diagnoza szkoleniowa. 

 Najwyższa jakość usług na każdym etapie realizacji.

Indywidualne podejście i dopasowanie do potrzeb. 

Współpraca oparta o zaufanie i opiekę poszkoleniową. 

Dokładne zrozumienie potrzeb i oczekiwań.

Interesuje Cię nasza oferta szkoleniowa?

Skontaktuj się z nami!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

biuro@humanskills.pl

Potrzeby naszych Klientek są dla nas najważniejsze.

Na pytania odpowiemy mailowo lub telefonicznie w godzinach od 08:30 do 16:30 w dni robocze.

Projekty rozwojowe i szkoleniowe realizujemy w naszych salach szkoleniowych w centrum Warszawy lub na życzenie Klienta na terenie całego kraju.