Szkolenie na zamówienie ‘’Komunikacja kobiet w biznesie’’.

komunikacja kobiet w biznesie

Szkolenie "Komunikacja kobiet w biznesie" dla kobiet w organizacjach, działów z przewagą kobiet w firmach oraz administracji.

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, kluczową rolę w efektywnym funkcjonowaniu organizacji odgrywa komunikacja interpersonalna. To nie tylko wymiana informacji, ale także skomplikowany proces, który obejmuje budowanie zaufania, kształtowania własnej pozycji i wieloaspektowej współpracy w środowisku biznesowym.

Współczesna kobieta w biznesie mierzy się wieloma wyzwaniami jako liderka, negocjatorka, strateżka, koleżanka z pracy. Jej umiejętności komunikacyjne pozwalają na skuteczne zarządzanie zespołem, budowanie relacji biznesowych oraz kształtowanie pozytywnego środowiska pracy. Kobieta w biznesie, korzystając z asertywności, przyczynia się do osiągania celów organizacji, ale często zapomina o swoich własnych potrzebach i możliwościach.

Z myślą o rozwijaniu potencjału kobiet w organizacji oraz umożliwieniu im świadomego wykorzystania swoich atutów, prezentujemy innowacyjne szkolenie skoncentrowane na ich indywidualnych potrzebach i celach zawodowych.

zaufanie

Zaufanie

wspolpraca

Współpraca

motywacja

Rozwój i motywacja

sukces

Sukces

Wybierz szkolenie opracowane z myślą o Twoich potrzebach!

Szkolenie zamknięte, czyli szkolenie na zamówienie o spersonalizowanym programie dopasowanym do potrzeb grupy jest najbardziej efektywną formą wsparcia rozwoju Pracowników. Na podstawie zrozumienia Twojej branży, celu wydarzenia oraz wyzwań czekających na Twój zespół, opracujemy program i metody szkoleniowe, które najpełniej uzupełnią wiedzę, umiejętności i postawy Pracowniczek oraz Pracowników. Działamy w zgodzie z Tobą, Twoim stylem i możliwościami. Razem osiągniemy sukces, którego definicji Ty sama jesteś Autorką! 

Opis szkolenia:

Szkolenie o warsztatowej formie stworzone z myślą o potrzebach współczesnych kobiet, które chcą poznać swoje atuty i nauczyć się umiejętnie je komunikować. To także fundament budowania współpracy, aby działać efektywniej i sprawniej kroczyć wybraną drogą zawodową.

Szkolenie zamknięte dla kobiet proponujemy w formie warsztatu, aby Uczestniczki miały okazję zintegrować się podczas szkolenia (praca wspólna, w podgrupach i w parach). Program oraz metody pracy dopasowane zostaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Poznamy mechanizmy, które sprawiają, że komunikacja interpersonalna kobiet staje się skutecznym narzędziem budowania relacji biznesowych oraz osiągania własnych celów i założeń. 

Szkolenie zamknięte, czyli szkolenie na zamówienie ‘’Komunikacja kobiet w biznesie.’’ skupia się przede wszystkim na pokazaniu uczestniczkom, w jaki sposób skutecznie komunikować się w różnych relacjach biznesowych oraz na praktyce asertywnej postawy w środowisku służbowym. 

Program szkolenia stworzyła Ekspertka w tym temacie, Trenerka rozwoju osobistego, Coach, Certyfikowana konsultantka Extended DISC Renata Wrona. Managerka z ponad 20 letnim doświadczeniem. Posiada wieloletnie korporacyjne doświadczenie w Public Relations i Marketingu, w budowania wizerunku firmy i marki osobistej.

Szkolenie może być oparte na następujących metodykach: mini wykład z prezentacją sprawdzonych modeli i narzędzi; cześć warsztatowa: ćwiczenia do indywidualnego wykonania podczas szkolenia; 
ćwiczenia w parach, ćwiczenia w podgrupach; kwestionariusze i testy indywidualne, pokazujące uczestniczce jej stan obecny.

Cele szkolenia:

Cele szkolenia na zamówienie dopasowane są zawsze do indywidualnie spersonalizowanego programu szkoleniowego. Na podstawie programu tego szkolenia Uczestniczki mogą osiągnąć cele:

Korzyści z udziału w szkoleniu:

Podczas szkolenia nabędziesz wiedzę o:

  • Komunikacji interpersonalnej w szczególności komunikacji werbalnej i niewerbalnej w kontekście relacji biznesowych, technik efektywnej komunikacji oraz aktywnego słuchania. 
  • Technikach asertywnego wyrażania myśli i potrzeb.
  • Identyfikacji osobistych mocnych stron i umiejętności.
  • Wykorzystaniu atutów w kontekście rozwoju kariery.
  • Modelu DISC i kolorach osobowości.
  • Ustalaniu realistycznych celów zawodowych.

Program szkolenia:

MODUŁ I. Komunikacja w biznesie.

MODUŁ II. Kluczowe zasady wzmacniania pewności siebie.

MODUŁ III. Kobieta asertywna.

MODUŁ IV. Jak być wsparciem dla siebie i innych kobiet?

Zaufaj naszej wiedzy, kompetencjom i kobiecej intiucji!

Merytoryczne doradztwo i diagnoza szkoleniowa. 

 Najwyższa jakość usług na każdym etapie realizacji.

Indywidualne podejście i dopasowanie do potrzeb. 

Współpraca oparta o zaufanie i opiekę poszkoleniową. 

Dokładne zrozumienie potrzeb i oczekiwań.

Interesuje Cię oferta szkolenia na zamówienie "’Kobiecy Leadership- budowanie wzajemności w przywództwie’’?

Skontaktuj się z nami!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

biuro@humanskills.pl

Potrzeby naszych Klientek są dla nas najważniejsze.

Na pytania odpowiemy mailowo lub telefonicznie w godzinach od 08:30 do 16:30 w dni robocze.

Projekty rozwojowe i szkoleniowe realizujemy w naszych salach szkoleniowych w centrum Warszawy lub na życzenie Klienta na terenie całego kraju.