Szkolenie na zamówienie ‘’Kobiecy Leadership- budowanie wzajemności w przywództwie’’.

Szkolenie "Kobiecy Leadership – budowanie wzajemności w przywództwie'' dla Liderek i Menadżerek w organizacjach.

Rola liderki wymaga odwagi w podejmowaniu decyzji, dobrej znajomości ludzkich zachowań i budowania wzajemności w przywództwie. Kobiece przywództwo w świecie biznesu stało się niezwykle ważne ze względu na unikalne kompetencje społeczne posiadane przez kobiety. Coraz częściej na czele zespołów stoją kobiety, dlatego dla Liderek i Menadżerek w biznesie przygotowaliśmy szkolenie zamknięte o kobiecym leadership’ie i budowaniu wzajemności w przywództwie.

Czego dowiesz się na szkoleniu ”Kobiecy Leadership”?

Nasze szkolenie na zamówienie ‘’Kobiecy Leadership – budowanie wzajemności w przywództwie’’ skupia się na wzmocnieniu kompetencji i postawy liderek oraz menadżerek, które zarządzają zespołem w biznesie. Podczas szkolenia uczestniczki dowiedzą się czym jest kobiece przywództwo oraz w jaki sposób mogą skutecznie wspierać członków swojego zespołu i budować wzajemność w przywództwie.
W projekcie “Sukces Kobiety Biznesu’’ łączymy wieloletnie doświadczenie naszej firmy szkoleniowej Human Skills ze znajomością kobiecych potrzeb w biznesie i życiu prywatnym. Chcemy, aby kobiety w biznesie były przede wszystkim asertywne, sprawcze, spełnione oraz samodzielnie ustalały definicję swojego sukcesu.

Projekt powstał od kobiety dla kobiet– został założony przez Iwonę Firmanty: Psycholożkę, Socjolożkę, Coacha oraz Trenerkę Biznesu.

zaufanie

Zaufanie

wspolpraca

Współpraca

motywacja

Rozwój i motywacja

sukces

Sukces

Wybierz szkolenie opracowane z myślą o Twoich potrzebach!

Szkolenie zamknięte, czyli szkolenie na zamówienie o spersonalizowanym programie dopasowanym do potrzeb grupy jest najbardziej efektywną formą wsparcia rozwoju Pracowników. Na podstawie zrozumienia Twojej branży, celu wydarzenia oraz wyzwań czekających na Twój zespół, opracujemy program i metody szkoleniowe, które najpełniej uzupełnią wiedzę, umiejętności i postawy Pracowniczek oraz Pracowników. Działamy w zgodzie z Tobą, Twoim stylem i możliwościami. Razem osiągniemy sukces, którego definicji Ty sama jesteś Autorką! 

Opis szkolenia:

Liderki i Menadżerki często stoją przed wieloma wyzwaniami związanymi z budowaniem i zarządzaniem efektywnością swoich zespołów. Liderka/Menadżerka jest odpowiedzialna nie tylko za jakość i wyniki pracy zespołu, ale również za uwalnianie potencjału członków zespołu i zarządzanie tym potencjałem w zadaniach zespołu.

W pracy Liderki/Menadżerki ważne jest wizjonerstwo, charyzma, odwaga, umiejętność komunikacji oraz pewność siebie. Dzięki tym kompetencjom, zespół chce podążać za Liderką lub Menadżerką oraz podnosi autentyczność i siłę kobiecego leadershipu. Zaufanie zespołu ułatwia Liderce lub Menadżerce zarządzanie potencjałem pracowników oraz budowanie wzajemności w przywództwie.

Szkolenie zamknięte, czyli szkolenie na zamówienie ‘’Kobiecy leadership – budowanie wzajemności w przywództwie.’’ skupia się przede wszystkim na pokazaniu uczestniczkom, w jaki sposób Liderki i Menadżerki mogą budować autentyczny obraz siebie, szacować własny potencjał, budować zaufanie w firmie oraz rozwijać potencjał w zespole.

Program szkolenia stworzyła Ekspertka w tym temacie, Psycholog, HR-owiec, Coach i Trenerka Anna Stec, która posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, coachingów na wszystkich poziomach organizacji. Prowadziła szkolenia i warsztaty związane w rozwojem w Polsce oraz krajach Europy Zachodniej i Środkowo-Wschodniej m.in. Finlandia, Bułgaria, Rumunia, Ukraina, Białoruś, Rosja, Kazachstan, Gruzja. Współpracowała z krajami Niemcy, Francja, Austria, Hiszpania, Chorwacja, Węgry, Czechy, Słowacja, Słowenia, Dania, Norwegia, USA, Chiny.

Cele szkolenia:

Cele szkolenia na zamówienie dopasowane są zawsze do indywidualnie spersonalizowanego programu szkoleniowego. Na podstawie programu tego szkolenia Uczestniczki mogą osiągnąć cele:

Korzyści z udziału w szkoleniu:

Podczas szkolenia nabędziesz wiedzę o:

  • strategiach budowania zaufania w zespole,
  • różnicach i podobieństwach między rolą Liderki emocjonalnej, a Liderki zadaniowej,
  • technikach pomocnych w budowaniu wzajemności i synergii w zespole,
  • szacowaniu własnego potencjału i talentach managerskich,
  • dobieraniu narzędzi projektowych do przygotowywanych innowacyjnych rozwiązań,
  • „mordercach pomysłów” w myśleniu zespołowym,
  • pobudzaniu współpracowników do kreatywnego podejścia do tworzenia rozwiązań,
  • otwartych i ukrytych źródłach trudnych sytuacji,
  • sposobach tworzenia autentycznego “self” Liderki/Menadżerki,
  • sztuce rozwiązywania sytuacji spornych.

Program szkolenia:

MODUŁ I. Budowanie wiarygodności własnej – moje self w działaniu.

MODUŁ II. Wzmacnianie i rozbudzanie zaufania wśród zespołów.

MODUŁ III. Lider emocjonalny ws. Lider zadaniowy co ich łączy, co ich dzieli (dualna integracja ról). 

MODUŁ IV. Rozwijanie kreatywności i uwalnianie potencjału w zespole.

MODUŁ V. Trudne sytuacje w pracy managera – test przywództwa, czyli kiedy „robi się ciężko”.

Zaufaj naszej wiedzy, kompetencjom i kobiecej intiucji!

Merytoryczne doradztwo i diagnoza szkoleniowa. 

 Najwyższa jakość usług na każdym etapie realizacji.

Indywidualne podejście i dopasowanie do potrzeb. 

Współpraca oparta o zaufanie i opiekę poszkoleniową. 

Dokładne zrozumienie potrzeb i oczekiwań.

Interesuje Cię oferta szkolenia na zamówienie "’Kobiecy Leadership- budowanie wzajemności w przywództwie’’?

Skontaktuj się z nami!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

biuro@humanskills.pl

Potrzeby naszych Klientek są dla nas najważniejsze.

Na pytania odpowiemy mailowo lub telefonicznie w godzinach od 08:30 do 16:30 w dni robocze.

Projekty rozwojowe i szkoleniowe realizujemy w naszych salach szkoleniowych w centrum Warszawy lub na życzenie Klienta na terenie całego kraju.