Szkolenie na zamówienie ‘’Jak czerpać z pracy więcej satysfakcji i radości - job crafting w praktyce"

job crafting

Szkolenie "Jak czerpać z pracy więcej satysfakcji i radości - job crafting w praktyce"

Według badań Instytutu Gallupa tylko 15% osób w pełni angażuje się w swoją pracę.  A co z pozostałymi?

Pozostałym należy pomóc znaleźć w pracy radość i satysfakcję, tak by ich zaangażowanie podnosiło się w naturalny i niewymuszony sposób. Nie chodzi jedynie o zmianę nastawienia mentalnego, ale także modyfikację obowiązków, relacji i sposobu wykonywania zadań tak, aby lepiej odpowiadały one potrzebom, preferencjom i wartościom pracownika.

Proces ten nie musi być skomplikowany i kosztowny. Odpowiedzią jest Job Crafting

W projekcie “Sukces Kobiety Biznesu’’ łączymy wieloletnie doświadczenie naszej firmy szkoleniowej Human Skills ze znajomością kobiecych potrzeb w biznesie i życiu prywatnym. Chcemy, aby kobiety w biznesie były przede wszystkim asertywne, sprawcze, spełnione oraz samodzielnie ustalały definicję swojego sukcesu.

Projekt powstał od kobiety dla kobiet– został założony przez Iwonę Firmanty: Psycholożkę, Socjolożkę, Coacha oraz Trenerkę Biznesu.

zaufanie

Zaufanie

wspolpraca

Współpraca

motywacja

Rozwój i motywacja

sukces

Sukces

Wybierz szkolenie opracowane z myślą o Twoich potrzebach!

Szkolenie zamknięte, czyli szkolenie na zamówienie o spersonalizowanym programie dopasowanym do potrzeb grupy jest najbardziej efektywną formą wsparcia rozwoju Pracowników. Na podstawie zrozumienia Twojej branży, celu wydarzenia oraz wyzwań czekających na Twój zespół, opracujemy program i metody szkoleniowe, które najpełniej uzupełnią wiedzę, umiejętności i postawy Pracowniczek oraz Pracowników. Działamy w zgodzie z Tobą, Twoim stylem i możliwościami. Razem osiągniemy sukces, którego definicji Ty sama jesteś Autorką! 

Opis szkolenia:

Co jest potrzebne, aby w pracy odnaleźć  radość i satysfakcję, tak by  zaangażowanie podnosiło się w naturalny i niewymuszony sposób?

Otwartość na przekształcanie pracy, przede wszystkim po stronie pracowników ale także ze strony organizacji. Job crafting to najnowsza, potwierdzona naukowo koncepcja budowania zaangażowania i poczucia sensu pracy. Ta ułatwiająca kształtowanie dobrostanu metoda została stworzona przez dwie amerykańskie ekspertki psychologii pozytywnej- Amy Wrześniewski i Jane Dutton.

Praktyczne poznanie job craftingu pozwala wypracować plan rozwoju zmierzający finalnie do przetransformowania swojej pracy, aby zyskać  z niej więcej zadowolenia, satysfakcji, energii i inspiracji do działania. 

Podczas warsztatów na zamówienie “Jak czerpać z pracy więcej satysfakcji i radości – job crafting w praktyce” poznasz job crafting i okoliczności powstania jego filozofii. Odkryjesz trzy obszary przekształcania pracy służące podniesieniu  satysfakcji z pracy, produktywności i zaangażowania. 

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy poszukują w pracy więcej zadowolenia, satysfakcji, energii i inspiracji do działania.

Program szkolenia stworzyła Ekspertka w tym temacie, Trenerka i Promotorka Wellbeingu,  Konsultantka Biznesu,  Coachka mocnych stron Strengths Community- Talenty Gallupa, Joginka śmiechu Izabela Chojnacka- Naskręt. 

Ponad 20 lat pracowała w działach HR dużych, międzynarodowych organizacji. Trenerka posiada wieloletnie doświadczenie we wspieraniu kobiet w rozwoju ich potencjału zawodowego i osobistego. Jej styl pracy bazuje na  psychologii pozytywnej. 

Cele szkolenia:

Cele szkolenia na zamówienie dopasowane są zawsze do indywidualnie spersonalizowanego programu szkoleniowego. Na podstawie programu tego szkolenia Uczestniczki mogą osiągnąć cele:

Korzyści z udziału w szkoleniu:

Podczas szkolenia nabędziesz wiedzę o:

  • Współczesnym świat biznesu, jego zmienności i niepewności.
  • Filozofii przekształcania pracy.
  • Przywództwie rozwijającym i stylach zarządzania.
  • Sposobach diagnozowania mocnych stron i własnych zasobów.
  • Budowaniu dobrostanu. 

Program szkolenia:

MODUŁ I. Job Crafting i jego geneza. 

MODUŁ II. Obszary przekształcania pracy.

MODUŁ III. Analiza pracy.

MODUŁ IV. Jak korzystać z transformowania pracy.

Zaufaj naszej wiedzy, kompetencjom i kobiecej intiucji!

Merytoryczne doradztwo i diagnoza szkoleniowa. 

 Najwyższa jakość usług na każdym etapie realizacji.

Indywidualne podejście i dopasowanie do potrzeb. 

Współpraca oparta o zaufanie i opiekę poszkoleniową. 

Dokładne zrozumienie potrzeb i oczekiwań.

Interesuje Cię oferta szkolenia na zamówienie "’Kobiecy Leadership- budowanie wzajemności w przywództwie’’?

Skontaktuj się z nami!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

biuro@humanskills.pl

Potrzeby naszych Klientek są dla nas najważniejsze.

Na pytania odpowiemy mailowo lub telefonicznie w godzinach od 08:30 do 16:30 w dni robocze.

Projekty rozwojowe i szkoleniowe realizujemy w naszych salach szkoleniowych w centrum Warszawy lub na życzenie Klienta na terenie całego kraju.