Szkolenie na zamówienie ‘’Empatyczne SPA-jak doceniać siebie i być dla siebie ważną?"

autoempatia kobiet

Szkolenie "Empatyczne SPA-jak doceniać siebie i być dla siebie ważną?'' dla kobiet w firmach i organizacjach.

Empatia w relacjach to jedna z najcenniejszych rzeczy, których możemy doświadczyć ze strony innych. Poczucie bycia wysłuchanym, usłyszanym i zrozumianym to także najlepszy prezent, jaki możemy podarować drugiej osobie. Empatyczne podejście dopełnia nasze relacje – sprawia, że rozwijają się, stają się bogatsze i bardziej autentyczne.

Tymczasem okazuje się, że podobnej empatii często brakuje nam wobec własnej osoby. Wymagamy od siebie bardzo dużo, jednocześnie krytycznie podchodząc do wyników naszych działań. Traktujemy siebie surowo i bezwzględnie. Pomijamy swoje pragnienia i marzenia, a zadbanie o potrzeby zostawiamy na szarym końcu, gdy już zajmiemy się wszystkimi i wszystkim wokół. W efekcie nie wystarcza nam czasu, aby troszczyć się o siebie i zapewnić sobie choćby minimum komfortu. To przekłada się na nasze codzienne funkcjonowanie – gorsze samopoczucie, mniejszą pewność siebie, słabsze zaangażowanie w ważne dla nas cele, obniżoną motywację do działań w pracy i w domu.

A czy Ty wiesz, kiedy traktujesz siebie nieempatycznie? To przykładowo te sytuacje, kiedy:

 •  w pracy spotka Cię niepowodzenie i zwykle obwiniasz o to siebie. (Powinnam była to przewidzieć, za mało się starałam!),
 • zrobisz błąd i najczęściej kierujesz w swoją stronę bezlitosne i osądzające komentarze. (Do niczego się nie nadaję),
 • jesteś zmęczona i zamiast odpocząć, zmuszasz się do jeszcze większego wysiłku,
 • myślisz, że za mało zrobiłaś, by spełnić oczekiwania i wymagania wobec siebie (dotyczące osiągnięć zawodowych, wyglądu, dbania o rodzinę i dom, relacji w związku itp.),
 • masz złe samopoczucie i nie zastanawiasz się, skąd się ono wzięło – po prostu zaciskasz zęby i zajmujesz się kolejnymi zadaniami,
 • nie pozwalasz sobie na chwilę słabości, gorszy dzień, okazanie emocji, poproszenie kogoś o pomoc, choć tego potrzebujesz.

W projekcie “Sukces Kobiety Biznesu’’ łączymy wieloletnie doświadczenie naszej firmy szkoleniowej Human Skills ze znajomością kobiecych potrzeb w biznesie i życiu prywatnym. Chcemy, aby kobiety w biznesie były przede wszystkim asertywne, sprawcze, spełnione oraz samodzielnie ustalały definicję swojego sukcesu.

Projekt powstał od kobiety dla kobiet– został założony przez Iwonę Firmanty: Psycholożkę, Socjolożkę, Coacha oraz Trenerkę Biznesu.

zaufanie

Zaufanie

wspolpraca

Współpraca

motywacja

Rozwój i motywacja

sukces

Sukces

Wybierz szkolenie opracowane z myślą o Twoich potrzebach!

Szkolenie zamknięte, czyli szkolenie na zamówienie o spersonalizowanym programie dopasowanym do potrzeb grupy jest najbardziej efektywną formą wsparcia rozwoju Pracowników. Na podstawie zrozumienia Twojej branży, celu wydarzenia oraz wyzwań czekających na Twój zespół, opracujemy program i metody szkoleniowe, które najpełniej uzupełnią wiedzę, umiejętności i postawy Pracowniczek oraz Pracowników. Działamy w zgodzie z Tobą, Twoim stylem i możliwościami. Razem osiągniemy sukces, którego definicji Ty sama jesteś Autorką! 

Opis szkolenia:

Empatia wobec siebie to nie tylko jednorazowe działanie, by lepiej poczuć się i poradzić sobie w tych i podobnych sytuacjach. To nawyk, sposób myślenia i bycia z samą sobą w kontakcie – z codzienną troską i uważnością na siebie, na to, co się w Tobie dzieje.
Empatia to „supermoc”, która wzmacnia nas wewnętrznie.

Dzięki niej możemy być wspaniałym oparciem dla samych siebie, zamiast krytykować się i podcinać sobie skrzydła. Autoempatia pomaga nam budować poczucie własnej wartości i pewność siebie. Pozwala kształtować bardziej świadome życie, w którym same odważnie sięgamy po wymarzone cele. Jednocześnie daje nam energię, by troszczyć się o innych, dzięki regularnemu dbaniu o własne zasoby.

Szkolenie stwarza możliwość, by zrobić to, na co często w zabieganym świecie nie mamy przestrzeni: poświęcić czas i uwagę sobie samej – najważniejszej osobie, która ma największy wpływ na Twoje życie.

Podczas warsztatów nauczysz się, jak pokonać bariery, które utrudniają nam na dbanie o siebie i docenianie siebie. Poznasz sposoby na wydobycie swojego potencjału i wykorzystanie go na co dzień. Przećwiczysz okazywanie sobie empatii w codziennych, także trudnych, sytuacjach. Dowiesz się, jak zauważać i uwzględniać swoje emocje i potrzeby, by podchodzić do siebie z uważnością i życzliwością.

Szkolenie na zamówienie „Empatyczne SPA – jak doceniać siebie i być dla siebie ważną” pokazuje różne sposoby na praktykowanie autoempatii w naszym życiu. Inspiruje do użycia empatycznej „supermocy”, by odważniej sięgać po swoje w pracy i w życiu. „Podpowiada”, jak lubiąc i akceptując siebie, stawać się szczęśliwą i spełnioną kobietą.
Szkolenie zabierze Cię w empatyczną podróż do samej siebie. Niczym pakiet odżywczych zabiegów SPA zanurzy Cię w świecie dbania o Twoje wewnętrzne piękno i dobrostan.

Program szkolenia stworzyła Ekspertka w tym temacie, Trenerka biznesu, Psycholożka i Pasjonatka psychoedukacji, Trenerka kompetencji miękkich, Certyfikowana konsultantka Extended DISC- Emilia Sałacka-Mańka. Trenerka posiada wieloletnie doświadczenie we wspieraniu kobiet w rozwoju ich potencjału zawodowego i osobistego. Jest autorką licznych szkoleń, warsztatów, webinariów, artykułów na temat m.in. asertywności, skutecznej komunikacji, pewności siebie i poczucia własnej wartości kobiet.

Cele szkolenia:

Cele szkolenia na zamówienie dopasowane są zawsze do indywidualnie spersonalizowanego programu szkoleniowego. Na podstawie programu tego szkolenia Uczestniczki mogą osiągnąć cele:

Korzyści z udziału w szkoleniu:

Podczas szkolenia nabędziesz wiedzę o:

 • Dylematach, z jakimi się konfrontujemy, gdy zaczynamy dbać o siebie i swoje potrzeby.
 • Schematach myślenia, które nas wzmacniają lub „ciągną w dół”.
 • Sposobach uwolnienia się od poczucia winy i niesłużących nam przekonań.
 • Autoempatii i inspiracjach do jej praktykowania na co dzień.
 • Sprawdzonych sposobach traktowania siebie z uważnością
  i akceptacją.

Program szkolenia:

MODUŁ I. Empatyczny „peeling” – zdrowa egoistka, czyli pożegnanie poczucia winy.

MODUŁ II. Empatyczna „kąpiel” – wydobywanie Twojego potencjału.

MODUŁ III. Empatyczna „maska odżywcza” – empatia dla siebie samej.

MODUŁ IV. Empatyczny „rytuał piękna” – ważna dla siebie na co dzień

Zaufaj naszej wiedzy, kompetencjom i kobiecej intiucji!

Merytoryczne doradztwo i diagnoza szkoleniowa. 

 Najwyższa jakość usług na każdym etapie realizacji.

Indywidualne podejście i dopasowanie do potrzeb. 

Współpraca oparta o zaufanie i opiekę poszkoleniową. 

Dokładne zrozumienie potrzeb i oczekiwań.

Interesuje Cię oferta szkolenia na zamówienie "’Kobiecy Leadership- budowanie wzajemności w przywództwie’’?

Skontaktuj się z nami!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

biuro@humanskills.pl

Potrzeby naszych Klientek są dla nas najważniejsze.

Na pytania odpowiemy mailowo lub telefonicznie w godzinach od 08:30 do 16:30 w dni robocze.

Projekty rozwojowe i szkoleniowe realizujemy w naszych salach szkoleniowych w centrum Warszawy lub na życzenie Klienta na terenie całego kraju.