KOBIETA W BIZNESIE

SZKOLENIA BIZNESOWE

Zapisz się na szkolenia

Iwona Firmanty

Buduj swoją siłę. Bądź Power WomAn

Szkolenie biznesowe 09:30 – 16:30; Warszawa

Buduj swoją siłę. Bądź Power Woman

Każda z nas ma w sobie cztery żywioły. Ważne jest abyś miała świadomość, że w dużej mierze za Twój sukces odpowiada to, czy dbasz o harmonię pomiędzy swoimi żywiołami.

Żywioł wojowniczki, żywioł mądrości, żywioł zmysłowości i żywioł radości. Masz je w sobie. Jeżeli któryś z nich jest zbyt dominujący to możesz nieświadomie zaburzać równowagę między realizacją Twoich potrzeb i celów. Dowiedź się czym się charakteryzują dane żywioły i jak o nie dba

KOBIETA W BIZNESIE Jak zwiększyć swoją pewność siebie w relacjach biznesowych, jak świadomie rozwijać swój potencjał, aby odnieść sukces w życiu zawodowym i prywatnym.

Szkolenie biznesowe 09:30 – 16:30; Warszawa

Kobiety wkraczają w dotąd niedostępne dla nich sektory biznesu. Zaciera się podział na „męskie” i „kobiecie” zawody oraz branże. Kobiety stawiają na rozwój i karierę, co często owocuje tym, że zajmują one kierownicze stanowiska. Wiele z nich stawia też na własny biznes. Wielu z nich jednak wciąż brakuje wystarczającej pewności siebie i wiary w swoje umiejętności oraz możliwości i boi się podjąć kroki mogące przybliżyć do sukcesu zawodowego, jak i osobistego.

Szkolenie „Kobieta w biznesie” pomoże Ci odkryć swoje mocne strony i zadbać o wewnętrzną siłę.

Sukces Kobiety Biznesu – warsztaty kreowania profesjonalnego wizerunku

Szkolenie biznesowe 09:30 – 16:30; Warszawa

Sukces Kobiety Biznesu – warsztaty kreowania profesjonalnego wizerunek

Dowiedź się jak świadomie wykorzystać efekt pierwszego wrażenia;jak być bardziej pewną siebie w kontekście wizerunku; jak zacząć wyglądać i czuć się bardziej kobieco.  Poznaj zasady dress codu, zasad savoir-vivre, sztuki autoprezentacji.

Dzięki udziałowi w szkoleniu będziesz bardziej pewna siebie, podkreślisz swoje atuty i będziesz świadomie kreować swój wizerunek tak aby zawsze wyglądać kobieco i w dobrym stylu.

SZKOLENIA POPOŁUDNIOWE w godz: 17:30-20:30

Pewność siebie

Szkolenie popołudniowe. 4.02 17:30-20:30, Warszawa

Pewność siebie.  Uwierz w siebie, wzmocnij swoją pewność siebie

ASERTYWNOŚĆ

Szkolenie popołudniowe. 18.02 17:30-2030, Warszawa

Asertywność. Poznaj czym różni się asertywność od uległości, agresji i manipulacji.

Sukces w komunikacji z trudnym i wymagającym rozmówcą

Szkolenie popłudniowe. 25.02 17:30-20:30, Warszawa

Trudni rozmówcy. Stań się silną kobietą i dowiedz się komunikować z trudnym szefem, członkiem rodziny i innymi wampirami energetycznymi. 25.02

Świadome kreowanie wizerunku – warsztaty, dzięki którym dowiesz się jak budować swój wizerunek, aby czuć się i wyglądać atrakcyjnie

Szkolenie popołudniowe. 17.03 17:30-20:30, Warszawa

Kreuj swój wizerunek. Poznaj zasady dress codu, podkreślania swojej urody i swojego stylu dopasowują do go okazji celu jaki chcesz osiągnąć.

NEGOCJACJE DLA KOBIET

Szkolenie popołudniowe. 24.03 17:30-2030, Warszawa

Kobiece negocjacje. Określ swoje potrzeby, przygotuj się do negocjacji, argumentuj w interesie swojego rozmówcy realizując swoje cele.

ZAPLANUJ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ KARIERY

Szkolenie popołudniowe. 31.03 17:30-20:30, Warszawa

Zaplanuj swoją karierę. Określ swoje talenty, podkreśl sukcesy, zaplanuj ścieżkę kariery, skutecznie argumentuj swój awans/podwyżkę. 

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych promocjach i szkoleniach.

sukces-logo